یوزرنیم و پسورد اکانت دانشگاه ها و سایت های علمی

یوزر و پسورد سایت های علمی , خرید اکانت دانشگاه ها ,username password , فروش یوزرنیم و پسورد دانشگاه های معتبر خارجی , اکانت رایگان ساینس دایرکت , یوزر پسورد science direct , پسورد سایت های علمی , اکانت پایگاه های علمی معتبر , اکانت دانلود مقاله علمی , پسورد ساینس دایرکت , یوزرنیم و پسورد وایلی wiley , یوزرنیم و پسورد اسپرینگر , پسورد اکانت اشپرینگر لینک springer link , یوزرنیم و پسورد اکانت آی اس آی ISI web of knowledge , اکانت دایمی , خرید اکانت دائمی دانشگاه معتبر , یوزر پسورد دانشگاه ها , اکانت استاندارد , اکانت دانلود استاندارد صنعتی , دسترسی به استاندارد های مهندسی و صنعتی

خرید یوزرنیم و پسورد دانشگاه های معتبر , فروش اکانت سایت های علمی , اکانت دانشگاه ها

bnr

آیا نیاز به یوزر و پسورد سایتهای علمی دارید؟ پسورد پایگاه های علمی IEEE ، پسورد ScienceDirect ، یوزر و پسورد Springer ، Wiley و هزاران پایگاه علمی دیگر؟

آیا می خواهید بدون محدودیت از پایگاه های علمی مختلف به دانلود مقاله بپردازید؟ می خواهید خودتان کل مقالات یک ژورنال را تهیه کنید؟

فروش یوزرنیم و پسورد اختصاصی اکانت دانشگاه های معتبر جهان با دسترسی بالا

به صورت اختصاصی و اورجینال

برای دسترسی به پایگاه‌های علمی مانند IEEE, ScienceDirect, JSTOR , Springerlink, ASCE , ASME , Oxford, Taylor & Francis, Knovel, American Institute of Physics (AIP), American Chemical Society (ACS), و صدها سایت علمی دیگر شما می بایست با یوزرنیم و پسورد اختصاصی خود وارد این دیتابیس ها شوید !

br

یوزرنیم و پسورد اکانت دانشگاه های معتبر جهان

در این اکانت ها نام دانشگاه و پایگاه های علمی (دیتا بیس) قابل دسترسی مشخص می باشند و دارای سطح دسترسی بالا و ویژه ای هستند و برای دانلود از پایگاه های علمی مانند Sciencedirect.com ، Springer ، Knovel و … ، و یا دانلود استاندارد می باشند.

پسورد دانشگاه های معتبری مانند پسورد دانشگاه تورنتو (Toronto) ، پسورد دانشگاه میشیگان (Michigan) ، پسورد دانشگاه دال (Dalhousie University) ، پسورد دانشگاه سیدنی (Sydney) ، پسورد دانشگاه UBC University of British Columbia و پسورد دانشگاه MIT و …

هزینه این اکانتها از 50 هزار تومان تا 200 هزار تومان بسته به نوع دانشگاه و پایگاه های قابل دسترس آن می باشد.

uniii

لیست کامل اکانت دانشگاه های معتبر جهان و دیتابیس آن ها در ادامه موجود می باشد ، شما می توانید هر تعداد که لازم دارید سفارش دهید. به هر خریدار یک یوزر و پسورد اکانت اختصاصی آن دانشگاه تعلق می گیرد.

اکانت های فروخته شده دارای پشتیبانی فنی می باشد

اکانت دانشگاه ها همه از نوع MD یا EZ یا VPN می باشند و در دانلود محدودیتی ندارند.

در این نوع اکانتها، ما نام دانشگاه، لیست سایتهای علمی تحت پوشش، مدت ضمانت هر اکانت و قیمت آن را به شما اعلام می کنیم. شما وابسته به رشته و نیاز خود و بررسی لیست پایگاه های علمی تحت پوشش هر دانشگاه، یکی از دانشگاه ها را انتخاب می کنید.

سطح دسترسی و تعداد پایگاه های علمی تحت پوشش این دانشگاه ها بسیار عالی بوده و قابل قیاس با دیگر اکانت ها نمی باشد. پسورد دانشگاه های معتبری مانند پسورد دانشگاه تورنتو (Toronto) ، پسورد دانشگاه میشیگان (Michigan) ، پسورد دانشگاه دال (Dalhousie University) ، پسورد دانشگاه سیدنی (Sydney) ، پسورد دانشگاه UBC University of British Columbia و پسورد دانشگاه MIT و …

برای اطلاع از قیمت دقیق پسورد هر کدام از دانشگاه ها،با ما تماس بگیرید

mail

لیست دانشگاه ها :

برای مشاهده دیتابیس آنها روی نام هر دانشگاه کلیک کنید

Toronto university

Stanford University

Monash university

Yale university

University of British Columbia

Sydney university

MCGill university

Manchester university

University of Cambridge

York University

Massachusetts Institute of Technology

Texas A&M University

University of Virginia

University of San Diego

columbia university

Pennsylvania State University

Hong Kong university

University of Tokyo

New York University

Michigan State University

Rice University

Glasgow university

Duke University

University of Saskatchewan

University of Massachusetts Amhers

washington university

University of Queensland

University Of Calgary

University of Alberta

University of North Carolina

br

یوزرنیم و پسورد اکانت دائمی سایت های علمی

برای دانلود مقاله از پایگاه های علمی نظیر IEEE ، Sciencedirect ، Springer ، ACS و … می بایست از این اکانت ها تهیه نمایید. این اکانت ها برای هر نفر اختصاصی بوده و دارای دسترسی ویژه و بدون محدودیت هستند.

logoes

یوزرنیم و پسورد اکانت های پایگاه های معتبر علمی همچون I eeeexplore, Sciencedirect, Springerlink,ISI Web of Knowledge,ASCE,Acs,iopscience, RSC(Royal Society of Chemistry), ASME, Wiley, scopus, aip, aps, Tyalor and Francis, Emerald , ACM Digital Library,pubmed,, proquest, EBSCOhost, Oxford, sage, jstor, ovid و …

تفاوت انواع مختلف اکانتها در تعداد پایگاه های علمی قابل دسترس و همچنین سطح دسترسی به ژورنالهای مختلف یک پایگاه می باشد.

برای اطلاع دقیق از قیمت اکانت ها ، با ما تماس بگیرید

فـرم درخـواسـت سـرویـس

mail

br

اسپرینگر | Springer Link | اشپرینگر لینک

springer

یوزرنیم و پسورد اکانت دایمی اشپرینگر لینک Springer Link

با نام و ایمیل خودتان ، بدون محدودیت زمانی و 100% دایمی

با دسترسی بالا جهت دانلود مقاله و کتاب های گران قیمت در این پایگاه علمی

br

آی اس آی | ISI Web Of Knowledge

isi

یوزرنیم و پسورد اکانت دایمی آی اس آی ISI Web Of Knowledge

با نام و ایمیل خودتان ، بدون محدودیت زمانی و 100% دایمی

با دسترسی بالا جهت دانلود مقاله و کتاب های گران قیمت در این پایگاه علمی

دسترسی به Web Of Science

br

وایلی | Wiley

wiley

یوزرنیم و پسورد اکانت دایمی وایلی wiley

با نام و ایمیل خودتان ، بدون محدودیت زمانی و 100% دایمی

با دسترسی بالا جهت دانلود مقاله و کتاب های گران قیمت در این پایگاه علمی

br

یوزرنیم و پسورد اکانت دانلود استاندارد

با توجه به این که انجام هر کاری باید طبق یک اصولی باشد تا خطاها (در رشته مهندسی) کاهش یابد و همچنین روش انجام کار یکسان سازی شود، یک سری استاندارد در هر کشور و با توجه به نیاز خود تببین شده است. مانند استاندارد های ASTM ، ISO ، DIN و …

standardd

برای دست یابی به استانداردهای علمی و صنعتی می توانید از این اکانت ها استفاده نمایید.با خرید اکانت دانلود استاندارد می توانید به طور مستقیم استاندارد های مورد نیاز خود را تهیه کنید !

برای اطلاع دقیق از قیمت اکانت ها ، با ما تماس بگیرید

فـرم درخـواسـت سـرویـس

mail

انيستيتو استانداردهاي ملي آمريكا (ANSI )
استانداردهاي انجمن نفت آمريكا (API )
انجمن مهندسين مكانيك آمريكا (, ASME ASHRAE )
انجمن تست مواد آمريكا (ASTM )
انجمن مهندسي جوش آمريكا (AWS )
سازمان استانداردهاي آلمان (DIN )
سازمان استانداردهاي انگلستان (BSI)
برق و الكترونيك اروپا (CENELEC)
تكنولوژي برق آمريكا (IEC)
مهندسي برق و الكترونيك آمريكا (IEEE)
سازمان استاندارد جهانی (ISO)

 

br

tavajoh

پس از بررسی توضیحات فوق و انتخاب سرویس مورد نظر ، با ما تماس بگیرید

مشاوره فنی فروش : 9009-913-0939

فـرم درخـواسـت سـرویـس

mail

online


قیمت : تومان

محصولات مرتبط با " یوزرنیم و پسورد اکانت دانشگاه ها و سایت های علمی " :

برچسب ها :
آموزش خرید اینترنتی از فروشگاه مارکت 98 :

شما ابتدا محصول مورد نظر خود را از طریق کلیک روی لینک خرید و پر کردن فرم خرید سفارش می دهید و پس از چند روز ، پس از دریافت مرسوله خود توسط پست مبلغ محصول خریداری شده را به مامور اداره پست می دهید ! به همین راحتی ...

- دقت داشته باشید سفارشات در ساعات اداری (از ۸ صبح الی ۵ بعدازظهر) توسط پست پخش می‌شوند. لذا اگر در این ساعات در محلی که آدرس آن را در ثبت سفارش درج کردید حضور ندارید، سایر اعضا را که در آن زمان در محل حضور دارند را از قبل بابت سفارش خود مطلع سازید تا آنها سفارش شما را از مامور پست تحویل گرفته و مبلغ آن را طبق فاکتور به مامور پست تحویل دهند.

- زمان ارسال بین ۵ تا ۱۰ روز متغیر است ( زمان ارسال به اداره پست مربوط می شود). چنانچه پس از این مدت، بسته به دستتان نرسید، می توانید با کد رهگیری که هنگام ثبت سفارش دریافت نموده اید ، سفارشتان را رهگیری نمایید .

- فرقی نمی کند شما در کدام قسمت از ایران پهناور باشید در حال حاضر تیم ارسال کالا ، به کلیه شهرستان های ایران و حتی روستاهای ایران کالا ارسال می کند.

برای رهگیری سفارشات خود باید کد رهگیری که هنگام ثبت سفارشات به شما داده شده است را نزد خود نگه دارید.

توجه : برای ارسال سریع و به موقع سفارش، آدرس پستی دقیق و شماره تلفن صحیح منزل خود را در فرم سفارش بنویسید.

توجه : برای رهگیری و اطلاع از وضعیت سفارش خود، کد رهگیری را تا زمان رسیدن بسته نگهداری نمایید.

| این سایت در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است |

توضیحات بیشتر :

- محصولات ممکن است در همه جا نام یکسان داشته باشند اما کیفیت ساخت تولید و محل تولید (کارگاه یا کارخانه تولیدی) آنها متفاوت است . فردی که اقدام به خرید کلی این کالا می کند (وارد کننده کالا) بسته به وجدان و نیاز خود یکی از نمونه ها را خریداری می کند که قطعا کیفیت مواد مصرفی و قطعات آن متفاوت می باشد.

- همچنین بعضی از محصولات الکترونیکی دارای چند مدل با امکانات متفاوت، بیشتر هستند که قیمت محصول بسته به امکانات آن با مدل مشابه ارزان تر قیمت بالاتری خواهد داشت، مانند : مودم همراه.

- دلیل اینکه اجناس ما نسبت به شبکه های تبلیغاتی تلویزیون ارزان تر هستند این است که آنها هزینه های بسیار زیادی برای نگهداری کانال و پخش برنامه های تبلیغاتی خود دارند که باید آن ها را از جایی تامین نمایند (مشتری های خود) و به غیر از این مورد عادت کرده اند که محصولات را با سود های بسیار بالا و گزاف به فروش برسانند در حالی که شاید قیمت واقعی آن محصول چیزی که در شبکه نشان می دهد نباشد.

- دلیل اینکه بعضی از اجناس ما نسبت به بعضی فروشگاه های سطح شهر و یا بعضی از دیگر فروشگاه های اینترنتی گران تر هستند این است که ما همیشه گران ترین و بالاترین کیفیت ممکن را برای محصولاتمان از میان نمونه های کیفی موجود انتخاب می نماییم که در نتیجه باعث بالا رفتن قیمت نهایی آن می شود و دلیل بر گران فروشی ما نیست و اگر نمونه آن محصول را در جایی با قیمت کمتر دیدید شک نکنید که از نمونه های بی کیفیت و ارزان بوده و هیچ ارزانی بی علت نمی باشد.

br

تــــوجــــه تــــوجــــه

به تازگی برخی از فروشگاه های اینترنتی اقدام به فروش یوزرنیم و پسورد اکانت دانشگاه ها و سایت های علمی با کیفیت های بسیار پایین و قیمت ارزان کرده اند که از نظر کیفیت بسیار نامطلوب است .

یوزرنیم و پسورد اکانت دانشگاه ها و سایت های علمی که قیمت های ارزان به فروش می رسد دارای کیفیت بسیار پایین و یک بار مصرف است.

پس در هنگام خرید دقت داشته باشید تا جنس درجه یک خریداری نمایید . با خرید اجناس بی کیفیت و ارزان ارزان پول خود را دور نریزید.

br

در صورتی که لینک خرید دارای مشکل می باشد و قادر به خرید نیستید و یا مشکلی دارید با ما تماس بگیرید

تـــمــاس بــا مـــا

از محصول "یوزرنیم و پسورد اکانت دانشگاه ها و سایت های علمی" استفاده کرده اید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید ...