منقل جادویی مجیک گریل

خرید منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill

خرید اینترنتی منقل جادویی مجیک گریل | خرید پستی منقل مجیک گریل | فروش ارزان قیمت منقل جادوئی Magic Grill | سفارش آنلاین منقل مجیک گریل Magic Grill

منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill (3)

مجیک گریل (منقل جادویی) منقلی است که بدون نیاز به مواد آتش زا مثل نفت، بنزین و… و همچنین بدون نیاز به باد زدن تنها با آتش زدن تکه ای کاغذ فقط و فقط ظرف مدت ۱۵ – ۱۰ دقیقه تمام ذغال موجود در محفظه خود را کاملا مشتعل و سرخ می نماید و به دلیل طراحی خاص خود مناسب برای استفاده در همه جا (پیک نیک، حیاط، تراس و هرجای دیگر) می باشد. درضمن به دلیل تاشو بودن این محصول حمل آن آسان می باشد و فضای کمی را اشغال می کند.

با توجه به ارزشمند بودن حامل های انرژی و همچنین وقت گرانبهای مصرف کنندگان استفاده از این محصول با توجه به قیمت تمام شده مناسب آن بسیار به صرفه خواهد بود.

منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill (1)

کباب ذغالی یا کباب گازی؟ کدام یک سرطان زاست؟ جواب اینجاست!

۱ – کباب کردن بدلیل سلامت بیشتر، نسبت به سرخ کردن راه حل بهتری برای آماده شدن گوشت می باشد. و اگر بدرستی انجام شود به اندازه روش پختن، سلامت دارد.

۲ – گفته شده که کباب کردن با استفاده از ذغال سرطانزاست ولی هنوز بدرستی اثبات نشده است.

۳ – کباب کردن با استفاده از ذغال، به دلیل معطر بودن این شیوه بین مردم از محبوبیت بالاتری برخوردار است.

۴ – کباب کردن با استفاده از گاز، به خوبی گوشت را مغز پخت نمی کند و چون از متان نیمسوز (شعله زرد و آبی هنگام ترکیب با گوشت) استفاده می شود باعث سرطان در بافت ها می شود.

–> ویژگی های منحصر به فرد منقل جادوئی (وارد شده توسط گروه مجیک) به گونه ای است که شما می توانید:

– همچنان از شیوه سنتی، مطبوع و معطر و سالم استفاده از ذغال برای کباب کردن گوشت بهره مند شوید.

– از ذغال یکدست و سرخ شده همگن تنها و تنها طی نهایتا ۱۵ دقیقه بهره مند شوید و به خاطر طراحی منحصر به فرد می توانید از مغزپخت شدن گوشت هم اطمینان داشته باشید. (حرارت ملایم دائمی)

– بدون اینکه هیچگونه انرژی مصرف کنید (باد زدن / نفت، بنزین، گاز و برق) براحتی بتوانید ذغال مورد نیاز را روشن و سرخ کنید.

– براحتی بتوانید کباب پز خود را نقل و انتقال دهید و همچنین فضای کمی از محیط منزل و یا اتومبیل خود را به آن اختصاص دهید.

منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill (3)

مشخصات فنی و جنس محصول منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill :

– منقل جادویی در حالت باز دارای طولی معادل ۶۰ سانتی متر و عرض ۲۵ سانتی متر و عمق ۱۰ سانتی متر می باشد. (ضخامت ورقه حدود ۱ میلیمتر است)

– وزن محصول ۲٫۵ کیلوگرم است.

– جنس محصول (منقل جادویی) از آلیاژی مرکب از آهن و کربن (شبیه سمنتیت) است که از پوشش رنگ نسوز نیز برخوردار می باشد.

پوشش رنگ به کار گرفته شده در این محصول به گونه ای است که تا دمای ۸۰۰ درجه سانتی گراد را براحتی تحمل می کند و به هیچ عنوان رنگ بدنه خود را از دست نمی دهد.

لازم به ذکر است دمای ذغال مشتعل نهایتا ۷۵۰ درجه سانتی گراد است.

منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill (2)

سوالات متداول در مورد منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill :

سوال: آیا درون این منقل موتور یا چیز مشابه دیگر تعبیه شده است؟ کلا نحوه کار این منقل به چه صورت است؟

جواب: اگر به تصاویر خوب دقت کرده باشید هیچ گونه موتوری در این منقل تعبیه نشده است. نحوه کار این منقل بر اساس مکش هوای گرم از پایین است. این مکش کاملا خودکار انجام می شود. باید حتما بدانید که گرما از پایین به بالا می رود؛ طراحی منحصر به فرد این منقل باعث می شود که به این جریان هوا هم کمک شود و بدون هیچ گونه انرژی قادر باشد ذغال داخل منقل را سرخ و مشتعل کند.

اتفاقا این یک حُسن است که از هیچ گونه لوازم اضافی مثل موتور و سیم و… استفاده نمی شود چرا که در صورت وجود، قطعا گرمای ذغال داخل منقل باعث آسیب به آن می شد!

سوال: آیا ذغال این منقل، مخصوص است؟

جواب: خیر! شما از ارزانترین ذغال موجود در بازار که به صورت کیلویی به فروش می رسد استفاده کنید! طراحی منحصر به فرد این منقل به گونه ای است که هر ذغالی (حتی اگر بخشی از آن کمی مرطوب هم باشد) را سرخ و مشتعل می نماید.

سوال: عمر مفید این منقل چقدر است؟ بهترین شیوه نگهداری چیست؟

جواب: دندان انسان یکی از محکمترین مواردی است که خدا خلق کرده است، اما به خوبی می دانید که در اثر سرد و گرم شدن ناگهانی دچار آسیب های جدی و حتی جبران ناپذیر می شود! طول عمر این منقل کاملا مشابه همین موضوع است یعنی به نحوه استفاده شما ربط دارد! هرگز و هرگز هنگامی که منقل داغ است روی آن، آب نریزید. مدتی صبر کنید و ذغال منقل را در محلی تخلیه و خاموش کنید (حتی برای استفاده های بعدی) بعد از مدتی کوتاه که منقل سرد شد (اگر در سفر هستید) می توانید آن را با دستمالی تمیز کنید و در خودروی خود قرار دهید.

سوال: چرا به این محصول، “منقل جادوئی” گفته می شود؟

جواب: منقل جادوئی از این نظر که کارکرد آن در عین سادگی تعجب آور است. اینکه بدون صرف هیچ گونه انرژی (مواد آتش زا + باد زدن) می تواند ذغال موجود در محفظه را در مدت ۱۰ – ۱۵ دقیقه مشتعل کند.

منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill (2)

سوال: آیا “منقل جادوئی” گارانتی پس از فروش هم دارد؟

جواب: ضمانت گروه مجیک گریل فقط شامل سلامت بدنه پس از تحویل محصول به خریدار است. به این نحو که اگر پس از دریافت محصول متوجه مشکلی در بدنه شدید کاملا مشکل را برطرف و حتی در شرایطی اقدام به تعویض محصول هم می کنیم. دقت کنید از آنجا که عمر این محصول با توجه به کارکرد آن کاملا به نحوه استفاده مصرف کننده دارد نمی توان برای آن ضمانت مدت داری تعریف کرد. اما با این وجود گروه مجیک گریل سعی خود را بر این دارد که پس از خرید نیز پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد.

سوال: آیا در محیط بسته هم می توان از “منقل جادوئی” استفاده کرد؟

جواب: استفاده از کباب پز طبیعتا به دنبال خود دود و آلودگی را بهمراه خواهد داشت. اگر محیط بسته شما موقتی است و دود ناشی از مشتعل شدن ذغال، شما را اذیت نخواهد کرد می توانید از این محصول در محیط بسته هم استفاده کنید. دقت کنید که بودن یا نبودن منقل جادوئی در هوای آزاد هیچ تاثیری بر کارکرد آن ندارد.

سوال: چه تعداد سیخ کباب می توان روی “منقل جادوئی” قرار داد؟

جواب: با دانستن طول ۶۰ سانتی متری محصول اگر عرض هر سیخ را ۵ سانتی متر در نظر بگیریم براحتی می توانید در آن واحد، ۱۰ – ۱۲ سیخ روی آن قرار دهید.

سوال: چطور منقل جادوئی می تواند بدون نیاز به مواد اشتعال زا ذغال های موجود در محفظه خود را سرخ کند؟

جواب: طراحی منحصر به فرد محصول است که خودکار جریان هوا را داخل محصول به گردش درآورده و باعث مشتعل شدن ذغال موجود در محفظه می شود.

سوال: جنس رنگ بکار رفته روی منقل جادوئی چیست؟

جواب: رنگ موجود روی بدنه رنگ کوره ای نسوز است.

دقت داشته باشید که خط و خش های روی محصول صرفا به خاطر اکلیل همین رنگ نسوز است و حتی بعد از یکبار استفاده از محصول رنگ آن بیشتر پخته شده و این خط و خش ها هم از بین می روند.

سوال: طریقه استفاده صحیح از منقل جادوئی به چه صورتی است؟

جواب: طریقه استفاده از این محصول را می توانید از سی دی آموزشی و یا فیلم های قرار گرفته در این وبلاگ و یا فروشگاه به صورت تصویری ببینید. و یا اینکه با مرجعه به لینک زیر توضیحات لازم را بخوانید:

سوال: قیمت فروش این محصول در اینترنت با قیمت در بازارهای حقیقی و فروشگاه ها تفاوت دارد؟

جواب: خیر، قیمت ها هیچ گونه تفاوتی ندارد. حتی می توانیم بگوییم که تنها فروشگاه اینترنتی هستیم که قیمت فروش محصولاتمان کاملا با بازار حقیقی یکسان است! مطمئن باشید در هیچ کجای ایران منقل مشابه آنچه که ما به شما می دهیم به قیمتی پایین تر از ما پیدا نمی کنید!

سوال: در صورت سفارش خرید یک منقل جادوئی دقیقا چه مواردی برایمان ارسال می کنید؟

جواب: ما یک منقل جادوئی به همراه بسته بندی آن و یک عدد سی دی آموزشی را برایتان ارسال میکنیم. پس با این اوصاف با این بسته، کسی که حتی از وب سایت ما نحوه عملکرد این محصول را ندیده باشد هم می تواند کاملا با محصول آشنا شود. لذا این بسته می تواند هدیه ای ارزشمند و مناسب برای عزیزانتان باشد!

توجه: توری روی کباب پز که در برخی از تصاویر مشاهده می شود، صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و برای معرفی هرچه بهتر محصول استفاده گردیده است و در جعبه این محصول این توری وجود ندارد. کمااینکه در سایر تصاویر و فیلم ها ابزار دیگر و حتی مواد غذایی هم برای آنکه بتوانید درک درست و بهتری از محصول داشته باشید استفاده شده است که بدیهی است این موارد هم جزو محصول نیست. دقت داشته باشید که حتی در نمونه خارجی این محصول هم این توری همراه محصول نیست.

سوال: آیا امکان خرید پستی و ارسال به حارج از ایران هم هست؟

جواب: بله، شما کافی است با تماس با شرکت پست ایران، هزینه ارسال به مقصد مدنظرتان را جویا شوید و این هزینه به انضمام قیمت محصول را به یکی از شماره حساب های ما واریز کنید. پس از اطلاع به ما سریعا محصول را برایتان ارسال می کنیم.

سوال: آیا امکان خرید عمده و برخورداری از تخفیف هم وچود دارد؟

جواب: بله، حداقل تعداد درخواستی برای برخورداری از تخفیف ۶ عدد می باشد. فروشگاه داران و بازاریابان اینترنتی و یا حقیقی هم می توانند با خرید عمده از سود قابل قبولی به ازای فروش این محصول برخوردار شوند.

سوال: آیا خرید نقدی تفاوتی با خرید پستی دارد؟

جواب: حُسن روش نقدی نسبت به روش پستی ارسال بسیار سریع تر محصول و در عین حال سالم تر بودن هرچه بیشتر محصول و بسته بندی آن است.

در شیوه نقدی شما نهایتا طی ۴۸ ساعت پس از ثبت سفارش محصول را تحویل می گیرید اما در شیوه خرید پستی حداقل ۱۰ روز کاری مدت زمانی است که شما بایستی برای دریافت محصول صبر داشته باشید.

سوال: آیا گروه شما (مجیک گریل) مجددا محصولات تازه و باکیفیتی را وارد و یا تولید میکند؟ آیا باز هم قیمت های فروشگاه شما با بازار حقیقی یکسان خواهد بود؟

جواب: ۱۰۰% همین گونه است. تنها هدف ما معرفی و عرضه محصولات کاملا جدید با قیمتی بسیار مناسب است به گونه ای که هموطنان عزیزمان بتوانند بدون متحمل شدن سختی های خرید حقیقی بتوانند با آسودگی محصولات باکیفیت را انتخاب کنند و مهمتر اینکه به قیمتی دقیقا مشابه آنچه در بازارهای حقیقی است خریداری کنند! منتظر محصولات جدید ما باشید!

منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill (4) منقل جادویی مجیک گریل Magic Grill (4)


قیمت : 79000 تومان

محصولات مرتبط با " منقل جادویی مجیک گریل " :

برچسب ها :
آموزش خرید اینترنتی از فروشگاه مارکت 98 :

شما ابتدا محصول مورد نظر خود را از طریق کلیک روی لینک خرید و پر کردن فرم خرید سفارش می دهید و پس از چند روز ، پس از دریافت مرسوله خود توسط پست مبلغ محصول خریداری شده را به مامور اداره پست می دهید ! به همین راحتی ...

- دقت داشته باشید سفارشات در ساعات اداری (از ۸ صبح الی ۵ بعدازظهر) توسط پست پخش می‌شوند. لذا اگر در این ساعات در محلی که آدرس آن را در ثبت سفارش درج کردید حضور ندارید، سایر اعضا را که در آن زمان در محل حضور دارند را از قبل بابت سفارش خود مطلع سازید تا آنها سفارش شما را از مامور پست تحویل گرفته و مبلغ آن را طبق فاکتور به مامور پست تحویل دهند.

- زمان ارسال بین ۵ تا ۱۰ روز متغیر است ( زمان ارسال به اداره پست مربوط می شود). چنانچه پس از این مدت، بسته به دستتان نرسید، می توانید با کد رهگیری که هنگام ثبت سفارش دریافت نموده اید ، سفارشتان را رهگیری نمایید .

- فرقی نمی کند شما در کدام قسمت از ایران پهناور باشید در حال حاضر تیم ارسال کالا ، به کلیه شهرستان های ایران و حتی روستاهای ایران کالا ارسال می کند.

برای رهگیری سفارشات خود باید کد رهگیری که هنگام ثبت سفارشات به شما داده شده است را نزد خود نگه دارید.

توجه : برای ارسال سریع و به موقع سفارش، آدرس پستی دقیق و شماره تلفن صحیح منزل خود را در فرم سفارش بنویسید.

توجه : برای رهگیری و اطلاع از وضعیت سفارش خود، کد رهگیری را تا زمان رسیدن بسته نگهداری نمایید.

| این سایت در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد به ثبت رسیده است |

توضیحات بیشتر :

- محصولات ممکن است در همه جا نام یکسان داشته باشند اما کیفیت ساخت تولید و محل تولید (کارگاه یا کارخانه تولیدی) آنها متفاوت است . فردی که اقدام به خرید کلی این کالا می کند (وارد کننده کالا) بسته به وجدان و نیاز خود یکی از نمونه ها را خریداری می کند که قطعا کیفیت مواد مصرفی و قطعات آن متفاوت می باشد.

- همچنین بعضی از محصولات الکترونیکی دارای چند مدل با امکانات متفاوت، بیشتر هستند که قیمت محصول بسته به امکانات آن با مدل مشابه ارزان تر قیمت بالاتری خواهد داشت، مانند : مودم همراه.

- دلیل اینکه اجناس ما نسبت به شبکه های تبلیغاتی تلویزیون ارزان تر هستند این است که آنها هزینه های بسیار زیادی برای نگهداری کانال و پخش برنامه های تبلیغاتی خود دارند که باید آن ها را از جایی تامین نمایند (مشتری های خود) و به غیر از این مورد عادت کرده اند که محصولات را با سود های بسیار بالا و گزاف به فروش برسانند در حالی که شاید قیمت واقعی آن محصول چیزی که در شبکه نشان می دهد نباشد.

- دلیل اینکه بعضی از اجناس ما نسبت به بعضی فروشگاه های سطح شهر و یا بعضی از دیگر فروشگاه های اینترنتی گران تر هستند این است که ما همیشه گران ترین و بالاترین کیفیت ممکن را برای محصولاتمان از میان نمونه های کیفی موجود انتخاب می نماییم که در نتیجه باعث بالا رفتن قیمت نهایی آن می شود و دلیل بر گران فروشی ما نیست و اگر نمونه آن محصول را در جایی با قیمت کمتر دیدید شک نکنید که از نمونه های بی کیفیت و ارزان بوده و هیچ ارزانی بی علت نمی باشد.

br

تــــوجــــه تــــوجــــه

به تازگی برخی از فروشگاه های اینترنتی اقدام به فروش منقل جادویی مجیک گریل با کیفیت های بسیار پایین و قیمت ارزان کرده اند که از نظر کیفیت بسیار نامطلوب است .

منقل جادویی مجیک گریل که قیمت های ارزان به فروش می رسد دارای کیفیت بسیار پایین و یک بار مصرف است.

پس در هنگام خرید دقت داشته باشید تا جنس درجه یک خریداری نمایید . با خرید اجناس بی کیفیت و ارزان ارزان پول خود را دور نریزید.

br

در صورتی که لینک خرید دارای مشکل می باشد و قادر به خرید نیستید و یا مشکلی دارید با ما تماس بگیرید

تـــمــاس بــا مـــا

از محصول "منقل جادویی مجیک گریل" استفاده کرده اید؟ لطفا نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید ...